Trinitas JO-15 - BEW JO-15

Zaterdag 18 september stond de uitwedstrijd tegen Trinitas JO15- 1JM op het programma. Dit was de derde wedstrijd voor de JO15. De eerste twee werden gelijk gespeeld en een overwinning zou toch wel mooi uitkomen…. De eerste helft werd er zeer goed gespeeld door onze jongens. Er werd als een team gevoetbald! Ruimte werd gezocht en gecreëerd waardoor een doelpunt niet kon uitblijven. Vaak werden de buitenspelers aangespeeld en was men zowel vanaf de linker- als de rechterkant zeer gevaarlijk. De verdediging van Trinitas speelde zeer goed op buitenspel en menigmaal liepen onze aanvallers recht in deze ‘val’. Desondanks liep BEW, mede door een eigen doelpunt uit naar 0-5. Een zeer royale ruststand.

De tweede helft nam BEW wat gas terug waardoor Trinitas iets meer grip kreeg en zowaar enkele kansen. Je zag BEW zoeken naar de vrije man en de goede samenwerking in de eerste helft was er nu niet. Uiteindelijk scoorde Trinitas twee keer (eenmaal vanuit een penalty). Al met al hebben we genoten, mede door het mooie voetbalweer en bedanken we de trainer en het meegereisde publiek!

Eindstand : Trinitas JO15- 1JM 2-5 BEW JO15- 1

jo15-1
jo15-2
jo15-3
jo15-4
jo15-5
jo15-6
jo15-7
jo15-8
jo15-9