BEW JO8 - Trinitas JO8

 

Eerste 5 min gaat het gelijk op. Dilano onder de lat en Ben reserve. Al een paar mooie kansen van Luuk, nog steeds 0-0 en de eerste 10 min zijn voorbij. Na de peptalk van Robert scoort Luuk 2 x snel achter elkaar. Ben voor Judith er ingekomen. Dilano stopt de bal maar daarna toch doelpunt 2-1. Het is warm, hemden onder de shirts uit, gretig word de ranja opgedronken.3e helft Judith is de keeper en Dilano reserve. Bijna kans voor Geert vanuit positie laatste man. Bijna 2-2 maar gelukkig naast. Trinitas voert de druk op. En dat is het 2-2, 2-3 en 2-4. Waren ook genoeg kansen bij BEW. 4e helft met Twan als reserve. Helaas een foutje achterin en 2-5. Mooie lange weg voor Luuk en 3-5. En dan kan het misschien nog en scoort Luuk nog 4-5. Einde wedstrijd.

Sent from my Windows 10 device