BEW JO7 - De Blesse JO7

Zaterdag 12 juni mocht het team van de JO7 thuis aantreden tegen het team van de Blesse. Om half 9 stonden Fenna, Julian, Esmee, Niels, Sem en Amy klaar om de strijd aan te gaan. En dat was het zeker. De teams gingen mooi gelijk op. Julian zette al gauw de aanval in, maar miste net de goal. Maar na een paar minuten was er weer een aanval BEW en wist Fenna de 1-0 te scoren. Daarna was de Blesse aan de aanvallende kant en scoorden de 1-1 en de 1-2. Tussendoor hadden Sem en Fenna 2 mooien aanvallen, maar misten ook beide net de goal. De Blesse ging maar door met scoren en stond uiteindelijk met 1-4 voor. BEW was nu meer aan de bal. Julian zette de druk er goed op, maar weer ging de bal er net niet in. Niels kreeg bij een nieuwe aanval de bal en schoot de 2-4 er in. Daarna liet Sem zijn aanvallende skills zien en zorgde er met 2 goals achter elkaar voor dat het gelijk werd 4-4. Met nog een paar minuten op de klok kwam de Blesse weer op stoom en scoorde nog even 3 goals achter elkaar. Met een eindstand van 4-7 kijken we terug op een mooie wedstrijd! Op naar volgende week....!

jo-07