Teamindelingen seizoen '20/'21

Hieronder vermelden we de teamindelingen voor het volgende seizoen. Het betreft de indeling van zowel de senioren als de jeugd. We hopen dat er volgend jaar gewoon weer gevoetbald kan worden en wensen iedereen alvast veel plezier.

 

Selectie(1&2)
Bouwhuis, Robin
Bruin de, Bart
Duiker , Thijs
Groen, Roy
Heyman, Sjors
Hoekstra, Mark
Janson, Harald
Pit, Daan
Nieuwenburg, Krijn
Wink, Ramon
Zijlstra, Joris
Zwarts, Richard
Pierhagen, Soul
Rooij de, Tim
Winter, Tjeerd
Berg, van der, Efraim
Haan de, Matthijs
Huigen, Gerrit
Idserda, Erwin
Kemkers, Hylke
Koppen van , Bram
Lem, Ricardo
Posthumus, Paul
Prent, Pascal
Rozeboom, Martin
Sybrandy, Jasper
Schaap, Martijn
Hoogenkamp, Michel
Erp, van, Ruud
Rozeboom, Remko
Zijlstra, Rene
 
 
BEW 3
Blum, Martijn
Bouwhuis, Marcel
Bouwhuis, Richard
Bovenkamp, Roel
Buiter, Arjen
Griekspoor, Raymond
Groeneveld, Sjaak
Harthoorn, Louis
Have, Alfred
Laan, vd Dennis
Koppen, van, Gijs
Kuiper, Sander
Trompetter, Ronald
Worst, Stefan
Kuiper, Peter
Prent, Patrick
Pals, Pieter
 
 
Dames (BEW, samen met OF)
Vries de, Erika 
Groen, Daphne
Bruin de, Nienke
Lange de, Selena
Doeleman, Marije
Gerrits, Amber
Doeleman, Anna
Meulen van der, Ashley 
 
 
JO-19(samen met Diever/Wapse)
Kors, Rense
Veldhuizen, Joeri
Mol, Sven
Zijlstra, Hessel
Bisschop, Arjan
Helm, Jens van der
Nieuwenhoven, Bas van
Trompetter, Bjorn
Pannenborg, Pascal
Westerhof, Menno
Kors, Auke
Westenbrink,Bas
Storck,Javan
Gun,Lex van der
Spriensma,Tammo
Tigelaar,Stan
Wemmenhove,Bram
 
 
JO-17(samen met Diever/Wapse)
Bisschop, Rick
Bouwhuis, Kris
Mol, Nanke
Groen, Sam
Helm, Nils van der
Wagenaer, Merel
Trompetter, Myrthe
Meinders, Amber
Scholing,Ryan
Kuiper,Thijs
Brink,Karsten
Back,Micky
Yvar,van der
Dongstra,Tieme
Haveman,Ryan
 
 
JO-14
Blum, Stefan
Jong, Tessa de
Gerrits, Leon
Weij, Lars van der
Moeken, Tim
Zijlstra, Michiel
Wagenaar, Sander
Laan, Thijs van der
Dubbelman, Bram
Rook, Silke
Blum, Maarten
Dijk, Melwin van
 
 
JO-12 8x8
Spijker, Lyndon Jesse
Vreeburg, Bram
Weij, Thomas van der
Brouwer, Rick
Mol, Kaya
Mol, Iva
Kuik, Ruben
Jansen, Twan
 
 
JO-11 8x8
Bos, Daniel
Nijsingh, Siebren
Laan, Ruben van der
Blum, Ian
Dewulf, Nolan
Rook, Bente
Lingen,Geovanny Henrik
Spijker,stazs
 
 
JO-10 6x6
Horst,Eva ter
Groeneveld, Judith
Winter, Luuk
Mestemaker, Jurre
Jong, Geert de
Hurck, Twan van
Kiewiet, Ben
 
 
JO-9 6x6
Meulen, Nowelle van der
Bakker, Thomas
Jansen, Thijn
Buiter, Levi
Vreeburg, Rens
Groeneveld, Nick
Al Lami, Karim
 
 
JO-8  6x6
Pannenborg, Aniek
Gemeren, Daan van
Horst, Sil ter
Voorstok, Finn
Otten, Kevin
Meijer, Daan
Kuiper, Olivier
 
 
JO-7  4x4
Dijkstra, Sem
Buiter, Joey
Perton, Amy
Laan, Niels van der
Haan, Esmee de
Pannenborg, Mathijs