Alle leeftijdscategorieën mogen weer voetballen zonder 1,5 meter afstand

Dinsdag 23 juni heeft het kabinet nieuwe versoepelingen bekendgemaakt van de coronamaatregelen. Deze gelden vanaf 1 juli. Voor het voetbal heeft dit veel impact in positieve zin.


Zo mogen nu alle leeftijdscategorieën weer voetballen zonder 1,5 meter afstand, (oefen)wedstrijden zijn weer toegestaan en ook bezoekers zijn weer welkom op de accommodaties. Dit alles wel onder strikte voorwaarden, om alles veilig en coronaproof te laten verlopen. Om alle sportverenigingen hierbij te helpen, zijn door NOC*NSF protocollen opgesteld. De meest up to date versies hiervan (dus afgestemd op de coronamaatregelen vanaf 1 juli) vind je via onderstaande link.

https://nocnsf.nl/sportprotocol

Lees dit eens rustig door en houd de regels in acht als je gaat trainen of voetballen.