Scheidsrechterschema(zat)

Hieronder het scheidsrechterschema voor de zaterdagwedstrijden in september en oktober.

Alle betrokken scheidsrechters zijn persoonlijk geinformeerd.

Voor weergave op mobiel kantel je telefoon.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Scheidsrechter  Grensrechter
4-9-2021 11:00 BEW JO9-1 S.V. Oosterwolde JO9-3 Sportpark BEW VLEDDER Jens van der Helm n.v.t.
4-9-2021 09:00 BEW JO8-1 SJO OFW JO8-1 Sportpark BEW VLEDDER Bjorn Trompetter n.v.t.
11-9-2021 09:00 BEW JO15-1 SJO HUC'21 JO15-1JM Sportpark BEW VLEDDER Bram van Koppen Leider/ wisselspeler
11-9-2021 11:00 BEW JO12-1JM Steenwijkerwold JO12-1 Sportpark BEW VLEDDER Gerrit Huigen n.v.t.
11-9-2021 09:00 BEW JO11-1JM Langezwaag JO11-1JM Sportpark BEW VLEDDER Efraim van der Berg n.v.t.
11-9-2021 09:00 BEW JO10-1 Wolvega FC JO10-2JM Sportpark BEW VLEDDER Bart de Bruin n.v.t.
18-9-2021 11:00 BEW JO9-1 Donkerbroek JO9-1 Sportpark BEW VLEDDER Mark Hoekstra n.v.t.
18-9-2021 09:00 BEW JO8-1 Steenwijk JO8-3 Sportpark BEW VLEDDER Thijs Duiker n.v.t.
18-9-2021 11:00 BEW JO7-1 Wolvega FC JO7-3JM Sportpark BEW VLEDDER Patrick Prent n.v.t.
18-9-2021 11:10 SJO OFW JO7-1JM BEW JO7-1 Sportpark BEW VLEDDER Harmen Woudenberg n.v.t.
18-9-2021 11:20 BEW JO7-1 Steenwijkerwold JO7-2JM Sportpark BEW VLEDDER Pascal Prent n.v.t.
18-9-2021 14:00 Old Foward / BEW VR 1 Steenwijkerwold VR 3 Sportpark BEW VLEDDER Michel Hoogenkamp Leider/ wisselspeler
25-9-2021 11:00 BEW JO12-1JM Heerenveen JO12-4 Sportpark BEW VLEDDER Erwin Idserda n.v.t.
25-9-2021 09:00 BEW JO11-1JM SJO VIDOSA JO11-1 Sportpark BEW VLEDDER Sjors Heijman n.v.t.
25-9-2021 09:00 BEW JO10-1 Heerenveense Boys JO10-3 Sportpark BEW VLEDDER Nick Eleveld n.v.t.
25-9-2021 14:00 Old Foward / BEW VR 1 De Blesse VR 1 Sportpark BEW VLEDDER Jan Pals Leider/ wisselspeler
2-10-2021 09:00 BEW JO10-1 Oldeholtpade JO10-1 Sportpark BEW VLEDDER Daan Pit n.v.t.
2-10-2021 11:00 BEW JO9-1 Udiros JO9-1JM Sportpark BEW VLEDDER Fred Sieders n.v.t.
9-10-2021 09:00 BEW JO11-1JM Udiros JO11-1 Sportpark BEW VLEDDER Robin Bouwhuis n.v.t.
9-10-2021 11:00 BEW JO9-1 SJO VIDOSA JO9-1 Sportpark BEW VLEDDER Harald Janson n.v.t.
9-10-2021 14:00 Old Foward / BEW VR 1 MSC VR 1 Sportpark BEW VLEDDER Remko Rozeboom Leider/ wisselspeler
9-10-2021 09:00 BEW JO8-1 Diever-Wapse JO8-2 Sportpark BEW VLEDDER Tim de Rooij n.v.t.