Scheidsrechterschema(zat)

Hieronder het scheidsrechterschema voor de zaterdagwedstrijden in oktober, november en december.

Alle betrokken scheidsrechters zijn persoonlijk geinformeerd.

Voor weergave op mobiel kantel je telefoon.

Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Grensrechter
30-10-2021 09:00 BEW JO15-1 M.S.C. JO15-1 Harald Janson Leider/ wisselspeler
30-10-2021 09:00 BEW JO11-1JM Wolvega FC JO11-3JM Dirk Mestenmaker n.v.t.
30-10-2021 11:00 BEW JO9-1 Trinitas JO9-1JM Pascal Prent n.v.t.
30-10-2021 09:00 BEW JO7-1 Steenwijkerwold JO7-1 Jeffrey Oosterhof n.v.t.
30-10-2021 09:10 Stanfries JO7-2 BEW JO7-1 Sander Kuiper n.v.t.
30-10-2021 09:20 BEW JO7-1 SJO OFW JO7-1JM Jeffrey Oosterhof n.v.t.
6-11-2021 11:00 BEW JO12-1JM Blue Boys JO12-1 Joerie Veldhuizen n.v.t.
6-11-2021 09:00 BEW JO10-1 Steenwijkerwold JO10-2JM Bjorn Trompetter n.v.t.
6-11-2021 09:00 BEW JO8-1 Trinitas JO8-1JM Efraim van der Berg n.v.t.
6-11-2021 14:00 OFW/BEW VR 1  Ruinerwold VR 1 Robin Bouwhuis Leider/ wisselspeler
13-11-2021 09:00 BEW JO11-1JM SJO VIDOSA JO11-2 Marcel Bouwhuis n.v.t.
13-11-2021 11:00 BEW JO9-1 SJO OFW JO9-1 Nick Eleveld n.v.t.
13-11-2021 14:00 OFW/BEW VR 1  Steenwijkerwold VR 3 Sjors Heijman Leider/ wisselspeler
20-11-2021 09:00 BEW JO15-1 Ruinerwold JO15-1 Hylke Kemkers Leider/ wisselspeler
20-11-2021 09:00 BEW JO10-1 FC Oldemarkt JO10-2JM Ramon Wink n.v.t.
20-11-2021 11:00 BEW JO9-1 Oldeholtpade JO9-1 Jens van der Helm n.v.t.
20-11-2021 09:00 BEW JO8-1 Oldeholtpade JO8-1 Dennis van der Laan n.v.t.
27-11-2021 11:00 BEW JO12-1JM ACV JO12-3 Gerrit Huigen n.v.t.
27-11-2021 09:00 BEW JO11-1JM FC Oldemarkt JO11-2JM Mark Hoekstra n.v.t.
27-11-2021 09:00 BEW JO7-1 Steenwijkerwold JO7-1 Patrick Prent n.v.t.
27-11-2021 09:10 Stanfries JO7-1 BEW JO7-1 Harmen Woudenberg n.v.t.
27-11-2021 09:20 BEW JO7-1 SJO OFW JO7-1JM Martijn Schaap n.v.t.
4-12-2021 09:00 BEW JO15-1 Steenwijk JO15-1 Bram van Koppen Leider/ wisselspeler
4-12-2021 11:00 BEW JO12-1JM Gorredijk JO12-1 Thijs Duiker n.v.t.
4-12-2021 09:00 BEW JO11-1JM Olde Veste'54 JO11-3JM Dirk Mestenmaker n.v.t.
4-12-2021 11:00 BEW JO9-1 FC Oldemarkt JO9-1JM Louis Harthoorn n.v.t.
4-12-2021 09:00 BEW JO8-1 Rouveen SC JO8-2 Tim de Rooij n.v.t.
4-12-2021 14:00 OFW/BEW VR 1  Olde Veste VR 2 Jan Pals Leider/ wisselspeler
11-12-2021 09:00 BEW JO10-1 SJO VIDOSA JO10-1 Bart de Bruin n.v.t.
18-12-2021 09:00 BEW JO15-1 Alcides JO15-2 Martin Rozeboom Leider/ wisselspeler