Scheidsrechterschema(zat) tot en met de maand mei

Hieronder het scheidsrechterschema voor de zaterdagwedstrijden in maart, april en mei.

Alle betrokken scheidsrechters zijn persoonlijk geinformeerd.

Voor weergave op mobiel kantel je telefoon.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Grensrechter Plaats
26-3-2022 09:00 BEW JO11-1JM FC Oldemarkt JO11-2JM Tjeerd Winter n.v.t. VLEDDER
26-3-2022 09:00 BEW JO10-1 Willemsoord JO10-1 Jens van der Helm n.v.t. VLEDDER
26-3-2022 09:00 BEW JO7-1 Olde Veste'54 JO7-1 Harald Janson n.v.t. VLEDDER
26-3-2022 09:10 Steenwijk JO7-1 BEW JO7-1 Marcel Bouwhuis n.v.t. VLEDDER
26-3-2022 09:20 BEW JO7-1 Oldeholtpade JO7-1 Erwin Idserda n.v.t. VLEDDER
26-3-2022 11:00 BEW JO12-1JM Blesse De JO12-1 Tim de Rooij n.v.t. VLEDDER
26-3-2022 11:00 ST Diever Wapse JO17-1 Flevo Boys JO17-3 Sjors Heijman wisselspeler VLEDDER
29-3-2022 19:30 ST Diever Wapse JO17-1 Genemuiden JO17-2 Joerie Veldhuizen wisselspeler VLEDDER
2-4-2022 09:00 BEW JO11-1JM Trinitas JO11-1JM Pascal Prent n.v.t. VLEDDER
2-4-2022 09:00 Oldeholtpade JO7-1 BEW JO7-2 Jeffrey Oosterhof n.v.t. VLEDDER
2-4-2022 09:10 BEW JO7-2 Willemsoord JO7-1 Martijn Schaap n.v.t. VLEDDER
2-4-2022 09:20 SJO OFW JO7-1JM BEW JO7-2 Sander Kuiper n.v.t. VLEDDER
2-4-2022 11:00 BEW JO12-1JM Olde Veste'54 JO12-2JM Thijs Duiker n.v.t. VLEDDER
9-4-2022 09:00 BEW JO15-1 SJO WIJC/Vitesse'63 JO15-3JM Jeroen Blum wisselspeler VLEDDER
9-4-2022 09:00 BEW JO10-1 Steenwijk JO10-2 Gerrit Huigen n.v.t. VLEDDER
9-4-2022 09:00 BEW JO8-1 SJO VIDOSA JO8-1 Bart de Bruin n.v.t. VLEDDER
9-4-2022 11:00 BEW JO9-1 Olympia'28 JO9-1 Efraim van den Berg n.v.t. VLEDDER
9-4-2022 11:00 ST Diever Wapse JO17-1 Alcides JO17-2 Bram van Koppen wisselspeler VLEDDER
23-4-2022 09:00 BEW JO8-1 Thor JO8-1 Robin Bouwhuis n.v.t. VLEDDER
23-4-2022 09:00 BEW JO11-1JM Wolvega FC JO11-3JM Dirk Mestemaker n.v.t. VLEDDER
23-4-2022 11:00 BEW JO9-1 Staphorst JO9-3JM Louis Harthoorn n.v.t. VLEDDER
23-4-2022 11:00 BEW JO12-1JM SJO VIDOSA JO12-1JM Jan Pals n.v.t. VLEDDER
14-5-2022 09:00 BEW JO10-1 Steenwijk JO10-1 Ramon Wink n.v.t. VLEDDER
21-5-2022 09:00 BEW JO15-1 Olde Veste'54 JO15-4 Hylke Kemkers wisselspeler VLEDDER
21-5-2022 09:00 BEW JO10-1 Olde Veste'54 JO10-3JM Daan Pit n.v.t. VLEDDER
21-5-2022 09:00 BEW JO8-1 S.V. Oosterwolde JO8-3 Mark Hoekstra n.v.t. VLEDDER
21-5-2022 09:00 BEW JO11-1JM Meppel FC JO11-5 Maarten Hendriks n.v.t. VLEDDER
21-5-2022 11:00 BEW JO12-1JM Steenwijk JO12-1 Martin Rozeboom n.v.t. VLEDDER
21-5-2022 11:00 BEW JO9-1 Olympia'28 JO9-2 Nick Eleveld n.v.t. VLEDDER
21-5-2022 11:00 ST Diever Wapse JO17-1 SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 Michel Hoogenkamp wisselspeler VLEDDER