BEW JO9-1  -  Staphorst JO9-3 (25-3)

Een wedstrijd tegen de koploper. Dus het zou geen makkelijke partij worden. Dit werd ook duidelijk na de 3-de minuut. De tegenstander schoot raak. Vervolgens 1 minuut later weer, 0-2. Het werd een beetje eenrichtingsverkeer. In de negende minuut kwam de 0-3. BEW probeerde het wel en kwam zo nu en dan tot een schotpoging. Maar wat ze niet lukte, lukte Staphorst wel. In de 15-de, 18-de en 19-de minuut kwam de stand op 0-6 te staan. Toen floot de scheidsrechter voor de rust.

 

Na een goede peptalk in de pauze werd er in de tweede helft eindelijk gescoord door BEW. Bram Vreeburg maakte dit doelpunt. Echter nauwelijks een minuut later werd het 1-7. Maar BEW kwam beter in de wedstrijd. Dit werd beloond door een klutsgoal. Maarten schopte de bal tegen een tegenstander en zo rolde hij in de goal. Dit gebeurde in de 35-ste minuut. En nauwelijks een minuut later maakte Bram Vreeburg er weer een, 3-7. Dit was nog niet de eindstand. Helaas kopte Bram Dubbelman een hoekschop in eigen goal. Zodoende werd het 3-8. Maar ze hebben zeker in de tweede helft goed gestreden. Op naar de volgende wedstrijd.

 

Jannie en Melwin van Dijk