Zandhuizen E1 tegen BEW E1

We waren met ons voltallige team richting Zandhuizen gereden, we waren er klaar voor, de eerste competitiewedstrijd! Het leek ons makkelijk af te gaan, in de eerste minuut scoorde Sam gelijk de 1-0. Maar het werd toch moeilijk in de eerste helft, we moesten echt knokken. De tegenstander had vooral een super goede keeper die altijd op de goede plaats stond en echt heel veel ballen tegen hield!!!! Reinout maakte nog bijna een doelpunt maar oei tegen de lat. In de pauze was het 6-4, we moesten er dus nog hard tegen aan. Maar gelukkig in de tweede helft herstelden wij ons Het werd uiteindelijk 11-6 voor ons!!!! Afwisselend maakten Sam en Reinout de doelpunten in combinatie met super goede voorzetten van Demian, Merel, Amber en Myrthe. Kris liet supergoede verdediging zien, 1 tegenstander hield hij tegen in het strafschopgebied dus dat was helaas een penalty tegen en dat werd een doelpunt voor de tegenstander. Nils deed super goede hoekschoppen ! En Sten stond op doel. Gelukkig gewonnen!! Klaar voor de volgende wedstrijd tegen Staphorst E4--

Groetjes

Merel en Wilma Wagenaer