BEW E1 - MC Meppel E6

Daar gaan ze de jel is gezegd, weer gaan van start. De eerste 2 minuten en daar is het eerste doelpunt van Reinout 2 tegen doelpunten. Mooi uitbrak doelpunt Reinout. FLIPPERKAST bij het doelpunt bew. 3-2. Ze vechten om elke meter om de bal vast te houden. Sten mooie redding AHH Chris blokt een bal vol op zijn borst even bij tanken. 3-2 pauze stand Ajee Amber krijgt vol een bal in haar gezicht. Mooi doelpoging. Maar helaas. Sten wederom mooie reddingen. Het gevecht gaat door, corner genomen helaas naast. Aaah mooie voorzet Chris helaas naast. Mooie voorzet merel naar Reinout, helaas mis. Voorzet Nils via de lat mis. Jammer tegen doelpunt 3-3 Mooie uitbrak via de keeper op de lat Door Reinout jammer De spannend is niet te houden de ouders zijn niet te houden. 3-4 helaas tegen Mooie doelpoging Reinout. Ze blijven Door vechten in de laatste minuten nog 4-4 mooi doelpunt Reinout. Een top wedstrijd met een mooie afsluiting. Toppers van E1 namens de klas,
de ouders en alle supporters aan de kant SUPER GEDAAN.

namens de ouders