BEW 2 - Oldeholtpade 2

Een flitsende start van het nieuwe seizoen!

 

Na een heftige nacht vol onweer en bliksem was de ochtend mooi en vrolijk. Perfect weer om te voetballen. De bekerwedstrijden zijn weer aangebroken, altijd een goed moment om te kijken hoe het team er voor staat. In de vakantie is het lastig een team op de been te krijgen dus het derde was weer paraat met Floris, Roel en Ronald waarvoor dank !

 

Dat perfecte weer was van korte duur. Nog net droog aangekomen kwam de eerste rolwolk al aandrijven met behoorlijk wat regen erin. Ach, goed voor het veld riepen we nog en renden naar de kleedkamer. Los van de gebruikelijke grappen moest Gijs in zijn eentje het team daar op scherp krijgen. De onacceptabele aanvoerdersband werkte hier niet aan mee. Gelukkig was de aanvoerder standvastig en liet hij zich niet overhalen deze wanstaltige kleuren te dragen. De tegenstander was ondertussen al op het veld en deden met zijn allen een gezamenlijke warming-up. Dit baarde ons al enige zorgen. Toch kwamen we de eerste helft ongeschonden uit de strijd, sterker nog, wij waren stukken beter......

 

Ook de tweede helft verliep soepeltjes. Pas in de derde helft begonnen de problemen. Met de scheids was overeengekomen de derde en vierde helft in een keer te spelen. Ja, u leest het goed. BEW is gevraagd door de KNVB en NOC/NSF middels een pilot mee te doen met het moderniseren van het voetbal door net zoals bij hockey te spelen in kwarten. Wij waren daar minder goed in dan onze tegenstander, die speelden na elk kwart steeds beter. Uiteindelijk hebben we het veld zonder doelpunten moeten verlaten alhoewel Patrick (zijn eerste wedstrijd voor BEW), Abdullah en Jeroen heel dicht bij waren. Tim moest helaas in het 4e kwart de wedstrijd verlaten na een harde tik op zijn enkel. Oldeholtpade scoorde wel (en meer dan één) zodat zij de punten kregen. De scheids had het buiten het weer niet moeilijk en floot prima. Donderdag naar Olyphia, misschien dat we daar traditioneel 2 helften kunnen spelen.....

 

Heinz Georg Kramm