BEW 2 - Joure 2

Zondag 2 oktober moesten de manschaften van het twadde aantreden tegen joure 2, na een pittige warming up verloren we de tos. De eerste helft was van onze kant zeer laf, Joure kom daar iets meer tegenoven stellen. De kansen die ze kregen stelden niet veel voor tot een kwatier voor rust een zondag schot via sander en de lat het doel in vloog. Daarna begonnen sommige van onze spelers last te krijgen van blessures. Erwin en Harmen konden de zware zaterdagavond niet van zich af spelen en vroegen om een wissel. Na gewissel door het hele elftal werd er wel weer aardig gespeeld.

 

In de tweede helft hadden we nog een wissel nodig die snel zijn kleren had gehaald (thanks Bart). Bew zette de tegenstander aardig vast, wat eigenlijk tot weinig kansen leidde. Ook joure had niet veel creativiteit om tot kansen te komen. Corners waren alles wat we kregen, misschien voor sommigen toch een reden om te gaan trainen zodat we weer eens gaan beleven wat winnen is.

 

Grüßen fon der spiel fuhrer