Kuinre 2 - vv BEW 2 (20-11)

Een winderige dag met veel regen. Uitgerekend deze dag moesten wij voetballen in de polder. In Kuinre, wat meer boten dan bomen wind vangen en waar het na een beetje motregen al gauw moet worstelen wordt.
Niets was echter minder waar. De gerenoveerde grasmat lag er perfect bij. Toen de wind ging liggen hield niets een mooie pot voetbal meer tegen.


Met maar 11 spelers en 0 punten in de competitie, leek dit een makkie te worden. Kuinre startte
echter furieus en zette direct druk op de verdediging van de blauwhemden. Bew had hier moeite mee en dankte het aan Peter Kuiper, die keer op keer het been er tussen had, en Mark Hoekstra dat de 0 werd gehouden. Na 10 minuten ging de storm liggen en kreeg BEW meer controle over de wedstrijd. Zonder geweldig te spelen liep BEW uit naar een 4-0 voorsprong.
De tweede helft begon als de eerste. Zonder Peter in de verdediging kwam BEW echter minder goed onder de druk uit.
Na de tiende corner voor Kuinre, was het echter BEW die scoorde. Daarna was BEW oppermachtig. Kuinre deed niet meer mee en werd met goed voetbal met 9-0 van de mat geveegd.


Een f-jes uitslag verdiend en f-jes verslag. Dus de doelpuntenmakers waren:
Abdullah 5x
Thijs 2x
Alfred 1x
Jelle 1 x