B.E.W. 2 – Olyphia 2 Beker Wedstrijd

Zondag, 17 September 2017

De wedstrijd begon om 10 uur met scheidsrechter Pieter Pals. 

We begonnen de eerste 10 minuten goed, maar toen kwam de 1-0 achterstand. We lieten ons natuurlijk niet kennen en gingen er weer hard tegen aan. Maar niet veel later kwam de 2-0 nog een tegenvaller het duurde niet heel lang of het werd  3-0…. En de 4-0 kwamen ook nog….. tijd voor pause na deze teleurstellende eerste helft. De eerste helft hebben zij gewonnen maar gelukkig is er nog een tweede!

De tweede helft is aangebroken we gingen er weer 100% tegen aan met zijn allen, het ging hard tegen hard maar toch scoorde Olyphia weer een goal, het is nu 5-0. Maar toen kregen we een kleine comeback Jelle Van Pijkeren scoorde de 5-1 na een prachtige actie van Jeroen Blum. Maar het mocht niet baten de tegenstander was gewoon beter ze scoorde de 6-1 en de wedstrijd was afgelopen… tijd voor een biertje in de derde helft en die wonnen we wel.