Zoals jullie weten heeft BEW sinds enige tijd een eigen wasmachine en wasdroger. Deze worden nu al gebruikt voor het wassen van de tenues van het 1e en 2e elftal en de dames. Roelenka Hoekstra die al veel ervaring heeft met de wasmachine en wasdroger is zeer positief over het gebruik en bedieningsgemak van de apparatuur. Alle denkbare wasprogramma’s zijn voorgeprogrammeerd.

Vanaf het nieuwe seizoen willen wij alle teams de mogelijkheid geven om hiervan gebruik te maken.

Dit kan alleen als er voldoende vrijwilligers zijn die op een zaterdag en/of zondag willen helpen met het wassen, drogen en kleding opvouwen. Ook voor deze activiteit geldt: “Vele handen maken licht werk”

Lijkt het je leuk om hierbij te helpen geef je dan op bij Roelenka Hoekstra, telefoon 0521 – 382543 of per email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Als je eerst nog meer informatie wilt neem dan gerust contact op met Roelenka Hoekstra of Klaas Schaap.

Wij rekenen op je!

Het bestuur