Thomas was zondag 15 mei pupil van de week.

Van tevoren was hij al meerdere keren naar toilet geweest van de zenuwen want met het eerste mee trainen en de aftrap doen is toch bést spannend. Onderweg op de fiets vertelde hij wat hij tegen de mannen van het eerste zou gaan zeggen en welke tactiek ze moesten opvolgen. In de bestuurskamer was hij nog wat stilletjes en in de kleedkamer voelde hij zich stoer maar toen er werd gevraagd of Thomas nog wat wilde zeggen kwam er alleen uit...dat ze hun best moesten doen! De spelers waren het hiermee eens en vonden dat de trainer ook niet zo'n lang verhaal had hoeven houden want op deze manier was hij ook eerder klaar!

Thomas mocht meetrainen, de keeper inschieten, tossen en de aftrap nemen en als klap op de vuurpijl de het eerste doelpunt scoren. Na afloop was hij zo blij, trots en groots op wat er die middag allemaal was gebeurd. Prachtig om te zien. Supportersvereniging en het eerste team, dank jullie wel voor deze mooie middag.

Trea & Martin van der Weij