Sinterklaas bij vv BEW

Vol verwachting kloppen de voetbalhartjes van de E en Fjes van voetbalvereniging BEW. Het is zover Sinterklaas komt in de voetbalkantine van hun geliefde voetbal club BEW. Bij mijn binnenkomst zitten alle kinderen al netjes in de kring en Sinterklaas zit op zijn stoel. Sinterklaas heeft een Voetbalpiet meegenomen die mooie trucjes leert aan de E en Fjes. Ook mogen de kinderen aan sinterklaas laten zien wat voor trucjes ze allemaal geleerd hebben en voetbal piet mocht ze nadoen wat een talentjes! De kantine ligt vol met pepernoten. En ooh wat is het moeilijk voor de kinderen om die toch niet stiekem kapot te trappen als Sinterklaas, Piet of natuurlijk papa en mama even niet kijken. Sinterklaas had iets leuks bedacht: Om de beurt mogen de kinderen aan het rad draaien en wie zijn naam dan bij stilstaan van het rad aangewezen staat daar heeft sinterklaas iets over te vertellen. Het ene kind loopt vrolijk naar voren en de ander vind het toch nog wel erg spannend. Sinterklaas slaat zijn grote boek open waar alle verhalen over de kinderen instaan. Wat een talentjes allemaal zijn ze lief geweest dit jaar, en “ wie zoet is krijgt lekkers” zegt sinterklaas altijd.  Dus kregen de kinderen en de trainers ook nog een cadeautje van sinterklaas.

 

Maar voor die cadeautjes moesten ze wel wat doen. Doormiddel van een Raadsel op te lossen vonden ze het cadeau. De oudste kinderen renden gelijk naar buiten “ IK WEET HET AL” riepen ze! Met een grote zak vol cadeaus kwamen ze terug. Iedereen kreeg een etui en een lekkere chocoladeletter wat een verwennerij! Als slot werden er nog mooie liedjes voor sinterklaas gezongen door de kinderen en mochten de kinderen die wilden nog even met sinterklaas op de foto. Een top avond was het met Sinterklaas en zijn pieten.

 

Tot volgend jaar lieve Sint!!!