Trainer dames Old Forward/BEW verlengd contract

De 50 jarige Van't Klooster startte zijn trainersloopbaan in september 2016. De Westerveldse, sportieve samenwerking, tussen de vrouwenteams van vv Old Forward en vv BEW heeft in Bennie een trainer gevonden die de balans tussen plezier en resultaat uitstekend heeft weten te benutten. Momenteel staat het vrouwenteam op een keurige 2e plaats op de ranglijst.

 

Zowel Patrick Prent (BEW) als Jan Puper (Old Forward) hebben de samenwerking tussen beide verenigingen alleen maar zien groeien dankzij de inzet van trainer Van't Klooster.

 

Het vrouwen en meisjesvoetbal is een groeiende sport bij beide verenigingen. Voor nadere informatie of aanmeldingen kunt u terecht bij: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.