Vertrek Paul van Buuren uit bestuur

Helaas heeft Paul van Buuren bekend gemaakt zijn bestuursfuncties niet meer te kunnen combineren met zijn prive leven. Paul heeft zich bijna een jaar ingezet voor het algemeen bestuur en de technische zaken van BEW. We vinden het vertrek van Paul erg jammer maar begrijpen zijn keuze. We willen Paul hartelijk danken voor al het werk wat hij voor de club heeft gedaan en we weten dat Paul altijd betrokken blijft bij onze mooie club.

Door het opstappen van Paul is er een vacature vrij gekomen in het bestuur welke weer opgevuld kan worden, bij deze roepen we iedereen op die belangstelling heeft om de bestuurs- en technischecommissie functie in te vullen. Het liefst weer beide functies gezien het goed beviel maar het kunnen ook 2 losse functies worden.

U kunt een van de bestuursleden aanspreken of een mail sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.