f2-zaalkampioen 640x480

Afgelopen zaterdag zijn de F2 pupillen kampioen geworden in de zaalcompetitie. In de sporthal in Dwingeloo speelden de door Otten Infra BV gesponsorde pupillen de eerste wedstrijd tegen Dwingeloo F4. Deze wedstrijd werd met 4-0 gewonnen. In de tweede wedstrijd van deze middag moest er aangetreden worden tegen de nummer twee van de ranglijst Diever Wapse F3. De winnaar van deze wedstrijd zou het kampioenschap gaan vieren. In de beginfase van de wedstijd ging het gelijk op waarna BEW F2 in het tweede gedeelte van de wedstrijd toch nog wist uit te lopen na een 5-0 overwinning.Nu het kampioenschap in de zaal een feit was kon het feest beginnen. In de kantine in Dwingeloo stond een speciale BEW taart klaar voor de jonge kampioenen. Deze, bij COOP Simonides verkrijgbare speciale BEW taart, lieten de spelers, trainers, ouders en overige familieleden zich goed smaken.

Martin en Tjeerd