BEW 2 - Wacker 2 (10-11)

Zaterdag 9 november was een deel van ons tweede aanwezig ter inspiratie bij  de wedstrijd SC Heerenveen – Sparta. Veel meer dan gesprekken over een opvallende paniek-piet, gure wind, kouwe klauwen en een warme FeanPlaza met koude bieren leverde dit niet op. Hierna nog maar even het balgevoel testen bij de plaatselijke bowling, ook dit niveau was niet om over naar huis te schrijven en ook hier waren de koude bieren het genot en vermaak. Dan maar gauw naar bed e...Havelte 3 – vv BEW 2 (27-10)

 

Na een avondje halve liters Grolsch achterover gooien werd ik verrassend fit wakker, of dit nu kwam door het uurtje extra of door de motivatie wist ik niet maar ik werd wakker als een gelukkig man.

 

Met de wedstrijd van vorig jaar nog in gedachte was er geen gebrek aan motivatie, het zal ons niet weer over komen dat we in de laatste minuut verliezen door een verzonnen penalty door de scheids. Tot mijn vreugde was er een plekje op het...IJhorst 2 - BEW 2 13-10-2019

Zondagochtend half negen, de ogen gaan open en eerst maar eens kijken of het voetbal wel door
kan gaan met al die regen het hele weekend. Hmm, nog geen appje. Snel uit bed en een bakkie
koffie. Lekker weer een balletje trappen zo. Onderweg naar de voetbal Jasper inhalen. Die heeft
waarschijnlijk niet geslapen en wel veel gezopen. Dan snap je meteen weer waarom je altijd ruim
om fietsers heen moet rijden. Top dat hij er is! Gelukkig moeten we naar IJhorst du...