Voetbal dames gezocht

OLD FORWARD/BEW VR1 zoekt jou! Ben jij een vrouw vanaf 16 jaar en vind je voetballen leuk? Houd je van gezelligheid? Dan zijn wij op zoek naar jou! Vrouwen 1 van OLD FORWARD/BEW is een leuk en gezellig team. Gezelligheid en plezier hebben in het spelletje staan bij ons voorop, gecombineerd met een gezonde dosis fanatisme. 

Voor komend seizoen zoeken wij extra spelers die ons team willen versterken. We hebben veel te bieden en je hoeft geen supertalent te zijn om bij ons aan te sluiten. Wat biedt OLD FORWARD/BEW VR1 jou?

– Een gezellige sfeer!
– Wedstrijd tenue
– Goede faciliteiten, mooi sportparken, gezellige kantine's
– De wil om te winnen tijdens wedstrijden
– Een zeer gezellige derde helft!
– Speeltijd
– Volgend seizoen wedstrijden op vrijdagavonnd
– Uitwedstrijden in de nabije regio

Enthousiast geworden? Stuur een email naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Tot snel!

Dames-ad

BEW en Old Forward werken al jarenlang samen en beide verenigingen faciliteren samen een dames elftal en hopen dit nog vele jaren voort te kunnen zetten. Daarvoor is nieuwe aanwas van groot belang.