Kaartverkoopgebouw

Op 6 maart heeft vv BEW een nieuw kaartverkoop gebouw in gebruik genomen en heeft daarmee de modernisering van haar gebouwen afgerond. Nadat in 2013 het nieuwe kleedgebouw is opgeleverd zijn er nog diverse werkzaamheden geweest. Er is een nieuwe ingang naar het hoofdveld gemaakt en de parkeermogelijkheden zijn fors uitgebreid.

In 2015 is begonnen met de bouw van het kaartverkoop gebouw en al het werk is verricht door vrijwilligers. Door sponsering van diverse bedrijven zijn de kosten voor het realiseren van het gebouw laag gebleven. Als vereniging willen wij de sponsoren en alle vrijwilligers bedanken. Dankzij hun heeft BEW een gebouw kunnen realiseren waarmee de vereniging nog jaren vooruit kan.

Op de foto een aantal leden van de woensdagmorgenploeg van vv BEW en enkele sponsoren. De woensdagmorgenploeg verricht al jarenlang iedere woensdagmorgen hand en spandiensten op het BEW complex. Ook de realisatie van het kaartverkoop gebouw is aan deze groep te danken.