Vanuit het bestuur zagen we sinds het stoppen van ons clubblad al langere tijd een afnemende betrokkenheid bij het verenigingsnieuws en wedstrijdverslagen. We proberen hier weer nieuw leven in te blazen door een redactie in het leven te roepen die het clubnieuws verslaat en interviews maakt met sponsoren, spelers en vrijwilligers. We kunnen natuurlijk niet verwachten dat een redactie alle evenementen en wedstrijden van de hele vereniging te verslaan dus de redactie zal ook stimuleren om wedstrijd en andere verslagen te maken.

De redactie zal bestaan uit de volgende fanatiekelingen:

- Martin Rozeboom

- Roelof Wink

- Marije Verlaat

- Jasper Sybrandy

Als u zelf een verslag heeft gemaakt dan kunt u deze via de website naar ons opsturen maar er bestaat ook een mail adres waar alle verslagen en artikelen heen gestuurd kan worden, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Laten we de club weer levendig maken met elke week weer een nieuw artikel en van elke wedstrijd een prachtig verslag!

In de zomerstop gaat de redactie zich voorbereiden en na de zomer gaan ze los om u het verenigingsnieuws te brengen!