B.E.W. en Zorgweb starten samenwerking

zorgweb2De komende drie jaar heeft B.E.W. zich verzekerd van een mooie sponsorovereenkomst met Zorgweb uit Zwolle. Het ICT bedrijf heeft met de sponsoring direct de leiders van alle jeugd- en seniorenteams in het nieuw gestoken.
De overhandiging door Dennis van der Laan, oprichter Zorgweb, vond plaats bij de jeugdleidersvergadering in de kantine. Vanuit de voetbalclub wordt er zeer positief gereageerd op de samenwerking tussen beide partijen.
 
Zorgweb maakt de zorgsector transparent en helpt zorgvraagstukken op te lossen door het onafhankelijk ontsluiten van informatie over financiering, kwaliteit en toegankelijkheid van zorg. Zorgweb doet dit voor alle betrokkenen zoals: overheden, verzekeraars, zorgaanbieders en consumenten. Hierdoor kunnen zowel professionals als consumenten gerichte keuzes maken.

 

zorgweb1zorgweb2