Harald Janson genomineerd voor de Wellegies trofee

Tot ons groot genoegen is onze Harald Janson genomineerd voor de jaarlijkse Wellegies trofee. Harald is al jaren lang met veel succes actief bij de jeugd als trainer, leider en scheidsrechter. Naast de vaste taken hoef je maar te bellen als er sprake is van ziekte, als het even kan komt Harald er aan gefietst om de taken over te nemen.

 

Een gouden vrijwilliger voor onze club die deze prijs dubbel en dwars verdiend. Kom allen op 12 april om 19:30 naar de Tippe om te stemmen zodat we onze waardering voor Harald in een prachtige trofee kunnen omzetten.

 

Groeten van het trotse bestuur van vv BEW

 

Bericht van Dorpsbelang Vledder:

Beste mensen,

Harald Janson is genomineerd voor de Wellegies-Trofee  door z’n jarenlange inzet voor v.v. BEW en de Oudejaarsvereniging “de Oliebol”.

Op woensdag áanvang 12 april 2017 aanvang 19:30 uur tijdens de jaarvergadering van Dorpsbelang in de Tippe, zal de Trofee uitgereikt worden en het zou mooi zijn als vele leden, vrienden, kennissen en familieleden van Harald daarbij aanwezig zijn.

Deze brief kan  als uitnodiging gezien worden.

Dorpsbelang Vledder.