BEW Jonger dan 11-2 kampioen

Afgelopen zaterdag is BEW JO11-2 kampioen geworden. In de laatste thuiswedstrijd van het seizoen werd Vitesse ‘63 JO11-3 uit Koekange met 14-2 verslagen.  Het team wacht aanstaande zaterdag de uitwedstrijd tegen SVN’69 JO11-2. Omdat de voorsprong op de nummer twee meer dan drie punten bedroeg kon afgelopen zaterdag de vlag in top. Het team, wist al haar wedstrijden winnend af te sluiten. Daarin werd er 84 keer gescoord en kreeg men 16 doelpunten tegen. Na dat de scheidsrechter voor de laatste keer had gefloten kon het feest losbarsten. Voor alle spelers en begeleiding was er een roos en een mooie medaille. Daarnaast ontvingen de kinderen uit handen van shirtsponsor Stef Groen van v.o.f. Hoveniersbedrijf S.B. Groen een leuke attentie.

 

Toen de spelers en begeleiding vervolgens het veld verlieten stond de vrachtwagen van Otten Infra B.V. uit Wapse al klaar voor de traditionele rondrit door het dorp. Omdat ook BEW JO11-1 eerder op de ochtend het kampioenschap wist binnen te halen werd er door beide teams gezamenlijk een rondrit gemaakt. Daarna werd er bij Snackbar Bartje afgesloten met patat en drinken welke door de supportersvereniging van vv BEW werd aangeboden.

bew-kampioen-E