Nieuw terras bij rook hok

OttenInfraDat de woensdagmorgen ploeg nog steeds vol goede ideeën zit wat betreft het up to date proberen te maken van de accommodatie en die ook probeert uit te voeren is niet nieuw maar soms stijgen de werkzaamheden boven het kunnen van de groep uit en hebben we de hulp nodig van mensen en materieel om een en ander te realiseren. Dit was ook het geval met de aanleg van het terras onder het zogenaamde rook hok.

 

Wij willen dan ook als groep degenen die ons geholpen hebben heel graag bedanken. We noemen onder meer Rick de Vries en Sjaakie die met materieel van Otten infra bv een heel belangrijke bijdrage heeft geleverd aan het realiseren van dit terras. Ook de firma Otten die het materieel gratis ter beschikking heeft gesteld heel erg bedankt. Verder alle mensen die hun steentje hebben bij gedragen om dit project af te krijgen voor de geplande familie dag. Ook snackbar Bartje bedankt voor de hapjes die we mochten ontvangen bij het afsluiten van deze werkzaamheden.

 

Het resultaat mag er zijn en met de familiedag is het terras feestelijk in gebruik genomen.

 

Nogmaals bedankt en we hopen nog eens een beroep op jullie te mogen doen.

 

De woensdagmorgen ploeg