Nieuwe trainer voor vv BEW 1

Peter Gjaltema (52) wordt met ingang van het seizoen 2018-2019 trainer bij vv BEW. Op 1 juli 2018 volgt hij Henk Akkerman op, die dan vertrekt na drie seizoenen in dienst van de Vleddernaren. Het bestuur van de voetbalclub uit Vledder is verheugd een samenwerking met de trainer uit Steenwijk aan te mogen gaan voor minimaal een seizoen. Gjaltema is momenteel bezig aan zijn derde jaar als trainer bij vv De Blesse. Daarnaast heeft hij reeds een jarenlange ervaring in het trainersvak en was hij onder andere trainer bij Vledderveen, DVSV, FC Wolvega zaterdag, Old Forward (interim-trainer) en d’Olde Veste.

BEW hoopt zich de aankomende jaren te kunnen ontwikkelen tot een stabiele vierdeklasser en verwacht hiervoor met Gjaltema de ideale man in huis te hebben gehaald. Het trainerschap voor de trainer van de club uit Vledder staat voornamelijk in het teken van de doorontwikkeling van de selectie en de doorstroming van de A junioren.