VV B.E.W. blij verrast met digitaal scorebord

DigitaalScorebord 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Begin november ging een jarenlange wens van voetbalvereniging B.E.W. in vervulling. Want sinds kort siert een digitaal scorebord het hoofdveld van de blauw witte club uit Vledder. Afgelopen zaterdag ontving Doede Simonides een bloemetje als dank voor deze enorme sponsoring. Coop Simonides werd eerder dit jaar benadert door de sponsorcommissie van B.E.W. om mee te denken over de realisatie van een digitaal scorebord op het hoofdveld. Doede was als trouwe sponsor van de voetbalclub direct enthousiast én zo kunnen de spelers én toeschouwers vanaf heden de scores op het moderne led-scorebord bekijken.

 

VV B.E.W. bedankt ook Otten Infra, Riha (RVS) techniek en M. Hogeling Installatietechniek voor het plaatsen en mede mogelijk maken van dit scorebord.