Peter Gjaltema blijft nog een jaar!

VLEDDER - Voetbal vereniging BEW en trainer Peter Gjaltema zijn overeengekomen hun samenwerking met één seizoen te verlengen. De trainer is nu tot het eind van het seizoen 2019-2020 aan de club uit Vledder verbonden. Gjaltema bezet met BEW momenteel de vierde plek in de zondag 5e klasse A.
Gjaltema is sinds de start van het hudige seizoen trainer bij de Blauw witten en geeft aan het goed naar zijn zin te hebben: "De spelersgroep is talentvol en de voorzieningen rondom de selectie zijn bij v.v. BEW goed geregeld."
Het bestuur van vv BEW is verheugd te kunnen mededelen dat het contract met de trainer met een jaar is verlengd. Eind december heeft het bestuur een gesprek met Gjaltema gehad en was er een duidelijke wens van beide partijen om het contract te verlengen. Wederzijdse waardering en vertrouwen van zowel selectie als het bestuur hebben de doorslag gegeven Gjaltema ook voor het seizoen 2019-2020 vast te leggen.