BEW kabouters in nieuwe kleding gestoken

Afgelopen weekend mochten de jongste BEW telgen hun debuut maken in hun nieuwe tenues. De blauw met witte tricots zijn aangeboden door Kenonz. Remko van Kenonz was aanwezig bij de presentatie van de nieuwe kleding en is samen met de kabouters op de foto gegaan.  

kabouters

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De kabouters van vv BEW trainen iedere week een uur onder leiding van een groep enthousiaste begeleiders. Dit weekend speelden ze enkele wedstrijden in de zaal. Uiteraard is nieuwe aanwas altijd welkom. Een ieder kan bij de trainingen komen kijken om vrijblijvend mee te trainen bij interesse kan er contact worden opgenomen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.