Voetbalseizoen wordt niet meer hervat

Nadat het kabinet gisteravond de verlenging van de maatregelen heeft aangekondigd om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Heeft de KNVB besloten om de competities in het amateurvoetbal dit seizoen niet meer te hervatten. Dit tot hun grote spijt, maar gezondheid gaat voor alles. Dit besluit geldt voor de mannen, vrouwen en jeugd, in de zaal en op het veld, op alle amateurniveaus en in heel Nederland.

Aangezien dit seizoen de competities niet meer hervat worden is er ook besloten dat er dit seizoen geen eindstanden komen en er dus ook geen kampioenen, promovendi en degradanten zijn. Ook worden de bekercompetities niet uitgespeeld. Het volgende seizoen start iedereen weer in dezelfde klasse als bij de start van het huidige seizoen. De KNVB is van mening dat dit het meest eerlijke en duidelijke besluit is.
 
Het laatste nieuws van de KNVB omtrent het coronavirus vind je hier