Zonnepanelen

Vorige week zijn er in het kader van de verduurzaming zonnepanelen geplaatst op het dak van onze voetbalkantine.

Al hoewel de activiteiten bij BEW nagenoeg allemaal stil liggen, proberen we de verduurzaming zo veel mogelijk door te zetten. Zeker gezien besparen in deze tijd geen overbodige luxe is. Nadat eerder het trainingsveld dus al was voorzien van ledverlichting is dus vorige week een volgende stap gezet.

Op de achtergrond wordt door de commissie voor verduurzaming veel werk verzet om dit project van verduurzaming te realiseren. Met name Pieter Bosma en Frans de Vries hebben hier een voortrekkersrol. Een mooi resultaat is hiermee al behaald, het opwekken van onze eigen energie is nu een feit.

Hieronder een impressie van de zonnepanelen op het dak van ons clubgebouw.

132