Verslagen archief

 

IJhorst 2 - BEW 2

IJhorst 2 - BEW 2 13-10-2019


Zondagochtend half negen, de ogen gaan open en eerst maar eens kijken of het voetbal wel door
kan gaan met al die regen het hele weekend. Hmm, nog geen appje. Snel uit bed en een bakkie
koffie. Lekker weer een balletje trappen zo. Onderweg naar de voetbal Jasper inhalen. Die heeft
waarschijnlijk niet geslapen en wel veel gezopen. Dan snap je meteen weer waarom je altijd ruim
om fietsers heen moet rijden. Top dat hij er is! Gelukkig moeten we naar IJhorst dus kan Jasper nog
een half uurtje slapen onderweg.


Bij aankomst nog maar een bakkie, voor de liefhebber een peukie en snel de kleren aan. De
tactische bespreking doornemen, puntjes op de i noemen ze dat. De staf en selectie hadden de
koppies dezelfde kant op, vooral richting het eigen doel. Je zou zeggen dat dit niet mis kon gaan.
Een ruime selectie, sterke bank en de beste 11 in het veld. Toch ergens, waarschijnlijk tijdens de
warming up, kwam het “Jasper” niveau naar boven of zoiets. Pudding in de benen, een slappe hap
en “ik kon er wel elf wisselen”, waren enkele van de uitspraken die gekscherend werden
uitgewisseld door de staf op de bank. In het veld was het wat tam. Of het leek zo, we hadden
natuurlijk ook een hele goede tegenstander. Moet gezegd worden dat ze dan ook een paar prima
doelpunten wisten te maken. En 1 niet zo`n mooie. Maar daar wist vlagger Zijlstra een stokje voor
te steken. Een eeuwenoud cliche, een goede vlagger pakt 9 punten per seizoen! Bedankt Rene! De
eerste helft bracht ook nog een tactische wissel, Martijn werd gewisseld voor Pascal. En om het nog
maar iets te laten lijken, werd er een blessure gefaked. Misschien dat een kopje thee wat extra
kracht geeft voor de tweede helft.


Nog 2 wissels voor de tweede helft, even wat verse kracht. Paul werd vervangen door Ruud en
Martin werd vervangen door Raymond. Tactisch plan werd omgegooid en in een nieuwe 4-4-2
formatie werd IJhorst vast gezet. Begin tweede helft gaf een paar kansen en uiteindelijk leverde het
een penalty op. Deze werd onberispelijk door Hylke binnen geschoten. Het opportunisme was
helaas van korte duur. Ondanks dat de eerste van BEW een mooie was, kwam de mooiste van deze
middag op naam van Bram. Hij promoveerde een matige voorzet van IJhorst tot een mooie goal.
Helaas is Bram vaker in de buurt van zijn eigen goal te vinden dan bij die van de tegenstander.
Helaas luide dit het einde in van het “haags kwartiertje” van BEW en kon IJhorst een aantal keer
aanleggen voor een paar mooie doelpunten. Een lobje, een droge knal en een keurig afstand schot in
de kruising zijn wel weer genoeg veren in de kontjes van de IJhorstenaren.


Gelukkige hadden we de derde helft nog. Alle aandacht ging uit naar de bijzondere verhalen van
Steef Stikstof. Ook werden de balletjes van IJhorst nog even gekeurd en bleven er een groot aantal
hangen om het 1ste smiddags nog even aan te moedigen! Bedankt mannen, we waren er weer een
zondag op uit! Tot gauw.

 

 

 

Jubbega JO11-4 - BEW JO11-2 (28-10)

Jubbega JO11-4 - BEW JO11-2 (28-10)

Melwin scoort in de 5e min. Mooie voorzet van Maarten waarna Bram soort 0-2. Jubbenga doet een aanval, BEW komt snel terug en Melwin scoort 0-3 . Kort daarop BEW weer aan de bal Bram scoort 0-4. Dit allemaal in de eerste 10 minuten.Jubbenga heeft in de 14e minuut een corner die niet benut wordt, BEW komt snel terug en Silke scoort 0-5 Kort erna nogmaals Silke 0-6. Silke krijgt nog een kans , deze wordt net op de doellijn gehouden door de keeper. 20e minuut Melwin scoort 0-7, Bew houdt de druk er op Bram schiet net naast. 24e minuut eerste redding van Thomas,BEW in de aanval voorzet Melwin en Bram scoort 0-8 . Melwin deed in de 25e minuut nog een schot op het doel, deze wordt gered door de keeper, ruststand 0-8 voor BEW.

2e Helft

26e minuut, rommelige aanval maar Melwin scoort 0-9.Mooie aanval van Maarten en Bram , helaas net naast geschoten. Een keurige aanval in de 6e minuut 0-10 doelpunt door Melwin na een voorzet van Bram. Na een ingooi een mooie kans voor BEW Melwin schiet over. Aanval BEW diverse kansen voor BEW zonder doelpunten. In de 11e minuut wordt er gescoord door Silke 0-11. 13e minuut schot op doel door Imre , deze wordt tegen gehouden door de keeper. Jubbenga valt aan BEW komt terug en scoort in de 41e minuut door Bram 0-12. Maarten schiet voor het doelvan Jubbenga, door een eigen doelpunt wordt het 0-13 in de 19e minuut. Door een mooie voorzet van Silke scoort Bram 0-14. Dit is de eindstand, de scheidsrechter fluit af na 20 minuten, .

 

 

 

Kabouters 1ste wedstrijd (11-03)

Kabouters 1ste wedstrijd (11-03)

Na een lange winterse voorbereiding is de voorjaarscompetitie eindelijk begonnen voor onze mini’s. De spanning van de spelers en de leiding was om te snijden. De hele afgelopen week konden ze niet slapen en eindelijk was het zover. Afgelopen zaterdag om 9 uur vertrokken ze in de spelersbus van Brinkzicht naar Steenwijkerwold. Zwaar afgetraind, maar wel moe van de weinige nachtrust begonnen ze aan de wedstrijd.

 

Het spel ging heen en weer en opgejaagd door de onze fanatieke supporters, ook wel Blue White Army genoemd, speelden onze kleinsten de sterren van de hemel. Nolan wist in zijn debuut als keeper meteen zijn talenten te laten zien door het doel lang schoon te houden, echter  1 klein misverstand tussen de veldspelers en de keeper resulteerde in een achterstand van 1-0.

 

Meteen zag de leiding de enorme veerkracht van hun team want ze lieten zich niet uit het veld slaan. Nick en Twan bleven geroutineerd ver van hun eigen doel spelen. Dilano verdeelde het spel als een orkestmeester zodat de onze voorhoede Geert en Judith de ene aanvalsgolf na de andere op Steenwijkerwoldse doel afvuurden. Het kon ook niet uitblijven, Judith maakte op miraculeuze wijze haar eerste BEW doelpunt en daarmee haalden we een punt binnen en behielden onze leidsters Tamara en Saskia hun ongelsagen status.

 

De volgende wedstrijd zal het team aangevuld worden met Luuk, Nowelle en Ben, wat een fantastische toekomst heeft BEW.

kabouters